PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Google Books pėr iPhone

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4261
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Google Books pėr iPhone   Sun Feb 08, 2009 9:57 amGoogle ka pėrgatitur versionin e ri tė katalogut tė vet tė dedikuar pėr pajisjen e popullarizuar iPhone.
Me kėtė veprim u ėshtė mundėsuar pėrdoruesve tė iPhone dhe iPod Touch tė shfletojnė 1.5 milionė libra (pėr pėrdoruesit nga Shtetet e Bashkuara tė Amerikės) apo 500.000 pėr pėrdoruesit ndėrkombėtarė, ku biem edhe ne.

Google ka shfrytėzuar njohjen automatike tė teksteve nė mėnyrė qė tė jetė nė gjendje tė shndėrrojė librat nė formatin i cili ėshtė i pėrshtatshėm pėr lexim nė ekrane tė vogla.

Disa tekste tė cilat janė nė formatin i cili ėshtė i vėshtirė pėr tu skanuar ende nuk janė nė dispozicion, por do tė duhej tė paraqiteshin pasi qė ata tė avancojnė teknologjinė.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Google Books pėr iPhone
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: