PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Samsung paraqet celularin Ultra Touch S8300

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4200
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Samsung paraqet celularin Ultra Touch S8300   Mon Feb 09, 2009 2:37 pmFamilja Ultra nga kompania Samsung ėshtė mė e pasur edhe pėr njė anėtar. Modeli me shenjėn Ultra Touch S8300 ėshtė rrėshqitės dhe, si shumica e modeleve tė reja, pėrmban ekranin tė ndjeshėm nė prekje.
Tastiera numerike tek modeli Ultra Touch S8300 ėshtė e fshehur nėn mekanizmin rrėshqitės, mirėpo me shumicėn e mundėsive tė pajisjes udhėhiqet me ekranin e ndjeshėm nė prekje AMOLED prej 2.8 inēėsh.

Celulari ėshtė i pajisur me fotoaparatin prej tetė megapikselash dhe blicin e integruar LED, tė plotėsuar me teknologjitė e avancuara pėr njohjen e fytyrės dhe buzėqeshjes.

Nga detajet tjera theksojmė se pajisja mbėshtet riprodhimin e formateve pėr video DviX, XviD, H.263, H.264, WMV9 e MPEG4 si dhe ato audio MP3, AAC, AAC+ i WMA, pėrmban tė pranues tė radiovalėve FM me RDS, Bluetooth A2DP dhe modulin A-GPS. Hapėsira e tė dhėnave ėshtė kufizuar nė 80 MB, mirėpo ajo mund tė zgjerohet tutje me anė tė qasjes microSDHC (deri nė 16 GB).

Dimensionet e plota tė pajisjes janė 110 x 51.5 x 12.7 milimetra, derisa ēmimi dhe koha e paraqitjes nė treg do tė bėhen tė njohura gjatė javės sė ardhshme nė kongresin “Mobile World Congress”.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Samsung paraqet celularin Ultra Touch S8300
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: