PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 mc-nori

Go down 
AuthorMessage
mc-nori
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 22
Thanks : 0
Pikėt : 3599
Registration date : 2009-02-07

PostSubject: mc-nori   Mon Feb 09, 2009 3:34 pm

un jam nori i junikut dhe jam regjistru ne forumin tėnd
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: mc-nori   Mon Feb 09, 2009 3:53 pm

Mir se erdhe kalofsh mir me ne !

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3743
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: mc-nori   Tue Feb 10, 2009 7:06 am

k.l.m
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: mc-nori   

Back to top Go down
 
mc-nori
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: Prezantohu nė Forum-
Jump to: