PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kalendar offline nga Google

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4137
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Kalendar offline nga Google   Tue Feb 10, 2009 4:58 amGoogle ka ndėrmarrė edhe njė hap pėr ofrimin e mundėsive offline prandaj pėrdoruesve u ka mundėsuar pėrdorimi i aplikacionit Google Calendar edhe offline.
Kjo karakteristikė u mundėson pėrdoruesve tė kontrollojnė orarin dhe obligimet e tyre edhe kur nuk janė tė lidhur me internetin.

Kalendari offline ėshtė nė dispozicion pėr pėrdoruesit e Google Apps Standard Edition si dhe Premier e Education Edition.

Pėr dy grupet e fundit administratori i sistemit duhet tė aktivizojė opsionin e mundėsisė sė qasjes offline.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Kalendar offline nga Google
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: