PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 [Ofert] Pėr Logo

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: [Ofert] Pėr Logo   Tue Feb 10, 2009 5:45 am

Zgjidhe njerin dhe me trego qysh po don me ja bo textin !

Kushtet:
Code:
Duhet te jesh i Prezantuar
Duhet ti kesh 20 postime
Dhe duhet ta zgjidhesh njeri nga logot !

_________________
Back to top Go down
View user profile
_3iMi_
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 44
Thanks : 3
Pikėt : 3459
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Re: [Ofert] Pėr Logo   Thu Feb 12, 2009 8:50 am

qeta nese ka munsi me ma bo
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: [Ofert] Pėr Logo   Thu Feb 12, 2009 8:58 amNese nuk te pelqen mundesh me e kerku sa te dush mos ta nin !

_________________


Last edited by Ghetto Gold on Mon Mar 02, 2009 7:23 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
View user profile
_3iMi_
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 44
Thanks : 3
Pikėt : 3459
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: qita   Fri Feb 13, 2009 2:27 pm

e ndrrova mendjen a ka munsi qita
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: [Ofert] Pėr Logo   Fri Feb 13, 2009 2:45 pm


_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3592
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: [Ofert] Pėr Logo   Fri Feb 27, 2009 3:20 pm

a ben edhe une nje?
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: [Ofert] Pėr Logo   Fri Feb 27, 2009 3:21 pm

Duhet te zgjidhes cilin po e don !

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3592
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: [Ofert] Pėr Logo   Fri Feb 27, 2009 3:29 pm

kta psh

Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: [Ofert] Pėr Logo   Fri Feb 27, 2009 3:39 pm


_________________
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: [Ofert] Pėr Logo   

Back to top Go down
 
[Ofert] Pėr Logo
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Ofertat nė Ks-Net.Tk-
Jump to: