PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Perdorimi internetit

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3534
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Perdorimi internetit   Tue Feb 10, 2009 5:49 amPėrdorimi i internetit ėshtė njė indikator i qartė i progresit
ekonomik dhe shoqėror nė pėrgjithėsi.
Po te ne si ėshtė puna, tė shohim pak statistikė. Bie fjala 52% e
italianėve e pėrdorin internetin dhe 34% e grekėve, 18% e malazezėve
dhe 12% e serbėve. E te ne kemi kėto statistika:
Maqedonia = 19%,
Kosova = 9% dhe
Shqipėria = 6% !!!
Shihet qartė se prapambetja jonė ėshtė tepėr e dhimbshme, pa
shpresė?!
A po dalloni shifrat ?!
Back to top Go down
View user profile
 
Perdorimi internetit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: