PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kush jeni dhe qka ju ben te veqant?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 22
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3116
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Kush jeni dhe qka ju ben te veqant?   Tue Feb 03, 2009 8:06 am

Ketu ti dhe une e te tjeret mund te tregojm qka na ben te dallohemi prej te tjereve mu p.sh njohuria e shum....Languageve etj xD ty ?
Back to top Go down
View user profile
_3iMi_
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 44
Thanks : 3
Pikėt : 2983
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: pershndetje   Tue Feb 03, 2009 11:10 am

shkoll,shpi,net.detyra,me dal pak hehheh
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 22
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3116
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Kush jeni dhe qka ju ben te veqant?   Thu Feb 05, 2009 7:42 am

_3iMi_ wrote:
shkoll,shpi,net.detyra,me dal pak hehheh
heheh po e di :sleep:
Back to top Go down
View user profile
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3497
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: vali-killer   Thu Feb 05, 2009 10:32 am

une ne shkoll nje ko mesoj nje ko hi ne internet nje ko luaj futboll dhe keshtu me shkon dita hehehehe
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Kush jeni dhe qka ju ben te veqant?   

Back to top Go down
 
Kush jeni dhe qka ju ben te veqant?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nga Flori Bruqi:Kush ėshtė Behgjet Pacolli ??
» Kush ėshtė vajza tė cilėn nė 19:30 e presin nė "randez-vous" mbi tre milionė shqiptarė!
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit
» Ėshtė edhe njė pyetje tjetėr pėrveē kush ėshtė Nazim Bllaca. Kush ėshtė SHIK-u?
» Faruk Tasholli: Me tetovarėt nė Gjermani - Kush ma i pari bani...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: Bisedė e lirė-
Jump to: