PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Historia e jone

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 23
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3259
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Historia e jone   Tue Feb 10, 2009 1:40 pm

`````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````[center] historia jon mund te gjehet me gjendsisht ne artet figurative
Back to top Go down
View user profile
 
Historia e jone
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim
» Enver Hoxha - Historia e njė Diktatori
» KĖNGA LABE DHE HISTORIA E SAJ MIJĖRAVJEĒARE
» 28 Nėntori ėshtė dita e ēlirimit tė Shqipėrisė
» Xhorxh Gordon Bajroni, Poeti qė u kėndoi shqiptarėve dhe Shqipėrisė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: