PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Dell Latitude XT2

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4136
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Dell Latitude XT2   Tue Feb 10, 2009 2:35 pmTablet kompjuteri nga kompania Dell i paralajmėruar mė herėt, mė nė fund ka dalė me detajet specifike, sė paku pėr versionin i cili do tė paraqitet nė tregun japonez.
Latitude XT2 vjen me bateri tė cilat do tė ofrojė 11 orė autonomi pune, ekran tė ndjeshėm nė prekje me diagonale prej 12.1 inēėsh dhe rezolucion prej 1280 x 800 piksela, mbėshtet deri nė 5 GB DDR3 RAM, 120 GB disk tė fortė apo SSD prej 128 GB, derisa zemra e tij ėshtė procesori 1.4 GHz Core 2 Duo ULV SU9400 nga kompania Intel.
Grafika ėshtė e integruar e edhe ajo ėshtė nga Intel GMA 4500MHD.

Nė tė gjendet edhe rrjeti pa tela (wireless) dhe Etherneti prej 1 GB, eSATA, USB 2.0, FireWire e qasja ExpressCard, derisa pesha e kėsaj pajisje ėshtė gjithsej 1.72 kilogramė.

Ēmimi i saktė i kėtij kompjuteri ende nuk ėshtė bėrė i njohur.

_________________
Back to top Go down
View user profile
_3iMi_
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 44
Thanks : 3
Pikėt : 3400
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: dell   Wed Feb 11, 2009 7:35 am

vall i mir koka
Back to top Go down
View user profile
 
Dell Latitude XT2
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Gazeta FAKTI: Diskriminim nė gjimnazin "Goce Dellēev" tė Kumanovės

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: