PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Celular nga Samsung me 12 megapiksela

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4137
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Celular nga Samsung me 12 megapiksela   Tue Feb 03, 2009 8:16 amEdhe pse ende nuk ka detaje konkrete, janė paraqitur fotografitė e para tė celularit tė Samsung ana mė e fortė e tė cilit ėshtė fotoaparati jashtėzakonisht i mirė.
A na nevojitet fotoaparati prej 12 megapikselash nė celular? Kush po mėrzitet: nėse ashtu e ka menduar Samsung, ashtu edhe do tė jetė, e ne nuk po ankohemi.

Tė dhėnat tjera pėr kėtė pajisje, i cili sigurisht do tė paraqitet nė Kongresin Mobile Ėorld nė Barcelonė, ende nuk dihen, mirėpo supozohet se do tė ketė GPS tė integruar dhe mundėsi tė incizimit tė video materialeve nė formatin DivX.

Pėr detajet tjera dhe ēmimin na duhet tė durojmė edhe dy javė.

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3534
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Samsung   Tue Feb 03, 2009 8:30 am

firma ime e preferuar edhe kameren digitale e kam samsung ...http://www.samsungcamera.com/product/pro_view.asp?prol_uid=4150&cat_uid=12
Back to top Go down
View user profile
 
Celular nga Samsung me 12 megapiksela
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: