PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Laptopėt Aspire One arrin nė Evropė

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4200
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Laptopėt Aspire One arrin nė Evropė   Tue Feb 03, 2009 8:17 amGjykuar sipas informatave nga faqja franceze e internetit Blogeee, netbooku 10 inēėsh nga kompania Acer nė tregun e Evropės do tė paraqitet nė tri versione, derisa edhe mė tutje do t’i takojė linjės sė suksesshme Aspire One.
Nė versionin mė tė dobėt, me shenjėn D150-0B, Aspire One do tė vjen me procesorin Atom prej 1.6 GHz, njė gigabajt tė memories punuese, diskun prej 160 GB dhe baterinė me tri ēeli. Nė tregun e Francės do tė paraqitet kėtė muaj me ēmim prej 330 eurosh.

Versioni D150-1B ėshtė i pajisur me baterinė me gjashtė ēeli e cila laptopit, sipas vlerėsimeve tė Acer, do t’i sigurojė deri nė shtatė orė tė pandėrprera punė. Karakteristikat tjera janė identike si tek modeli D150-0B, derisa bateria mė e mirė do tė rris ēmimin pėr 20 euro, e shitja do tė filloj gjatė muajit mars.

Derisa versioni mė i pajisur ėshtė ai me shenjėn D150-2BG. Kur tė paraqitet, ky netbook do tė jetė njė prej tė parėve me procesorin Atom N280 tė kompanisė Intel me takt punues prej 1.66 GHz dhe FSB-nė prej 667-MHz. Laptopi nė mėnyrė standarde do tė shitet me modulin 3G pėr internet pa tela - wireless.
Ēmimi i paralajmėruar ėshtė 450 euro, derisa edhe ky laptop do tė paraqitet gjatė muajit tė ardhshėm.

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3597
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Laptopėt Aspire One arrin nė Evropė   Tue Feb 03, 2009 8:32 am

mir keta lloptopa po me duken te mir .... po jo shum te holl si ata te apple
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4200
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Laptopėt Aspire One arrin nė Evropė   Tue Feb 03, 2009 10:39 am

Tani mund ti gjesh edhe ne evrope

_________________
Back to top Go down
View user profile
_3iMi_
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 44
Thanks : 3
Pikėt : 3464
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Trimi   Tue Feb 03, 2009 10:52 am

Fort kokan kta
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4200
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Laptopėt Aspire One arrin nė Evropė   Tue Feb 03, 2009 12:12 pm

Mos me pa kon te fort nuk i kisha postu :P

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3597
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Laptopėt Aspire One arrin nė Evropė   Wed Feb 04, 2009 3:10 am

Ghetto Gold wrote:
Mos me pa kon te fort nuk i kisha postu :P
heheh brau
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Laptopėt Aspire One arrin nė Evropė   

Back to top Go down
 
Laptopėt Aspire One arrin nė Evropė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shifra tmerruese: 70.000 prostituta shqiptare sot merren me "zejėn" e seksit nė Evropė?!
» Sulejman Lokaj: Evropė, ndėrgjegjen ku e ke?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: