PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lėshime sigurie nė shtypėsit e HP-sė

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4198
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Lėshime sigurie nė shtypėsit e HP-sė   Wed Feb 11, 2009 12:02 pmKompania Hewlett Packard ka tėrhequr vėmendjen pėr njė lėshim tė sigurisė i cili ka ndodhur nė njė numėr tė madh tė shtypėsve tė saj laserik tė cilėt janė tė dedikuar pėr grupe tė mėdha tė punės.
Nė fakt, edhe pse shpesh nuk i sheh ashtu, shtypėsit modern tė rrjetit pėr grupe tė mėdha tė punės pėrmbajnė kompjuterė tė integruar tė cilėt shėrbejnė pėr tė udhėhequr me shtypjen, e softueri i tyre ėshtė “i prekshėm” nė sulmet e sigurisė si dhe nė ēdo kompjuter tjetėr.

Lėshimi nė kėtė rast mund tu mundėsojė sulmuesit potencial tė ketė qasje nė dosjet nė shtypės, respektivisht mund tė merr pėrsipėr mbikėqyrjen e dokumenteve tė cilėt shtypen.

Nė faqet zyrtare tė HP-sė mund tė gjenden informata pėr modelet e goditura tė shtypėsve dhe arnimet pėrkatėse me firmware tė ndryshėm tė cilėt zgjidhin problemin.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Lėshime sigurie nė shtypėsit e HP-sė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Qendra Ndėrkombėtare e Kulturės "Arbnori": Njoftim pėr Shtyp

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: