PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Dark Knight

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 23
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3409
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Dark Knight   Tue Feb 03, 2009 8:20 am

si po ju duket puna ime ne paint [program fillestar i thjesht]
[img][/img]


Last edited by arbias on Wed Feb 04, 2009 8:26 am; edited 3 times in total
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4012
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Dark Knight   Tue Feb 03, 2009 8:28 am

super

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 23
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3409
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Dark Knight   Tue Feb 03, 2009 9:00 am

Ghetto Gold wrote:
super
faliminderit
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Dark Knight   

Back to top Go down
 
Dark Knight
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Eda Derhemi: Gjirokastra dhe komunizmi nė "Darkėn e gabuar" tė Ismail Kadaresė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Dizajni Kompjuterik :: Dizajne nga Ju-
Jump to: