PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Top 5 shfletuesit e internetit

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4198
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Top 5 shfletuesit e internetit   Tue Feb 03, 2009 8:33 am

Internet Explorer 7
Mozilla Firefox
Apple Safari
Opera 9
Google Chrome

Nese deshironi ta shkarkoni njerin prej tyre vetem kliko mbi tė !

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3595
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Top 5 shfletuesit e internetit   Fri Feb 06, 2009 7:00 am

shum mir ke bo p0r..... !Chorme apet si apet me i miri
Back to top Go down
View user profile
 
Top 5 shfletuesit e internetit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Panelli i Kontrollit :: Browsers-
Jump to: