PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Pershendetje Pėr Te Gjith Antaret e KN-s

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4136
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Pershendetje Pėr Te Gjith Antaret e KN-s   Tue Feb 03, 2009 8:43 am

Pershendetje Pėr Te Gjith Antaret e KN-s

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3533
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Pershendetje Pėr Te Gjith Antaret e KN-s   Wed Feb 04, 2009 2:40 am

Thnx Geto Mastere]
Back to top Go down
View user profile
_3iMi_
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 44
Thanks : 3
Pikėt : 3400
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Re: Pershendetje Pėr Te Gjith Antaret e KN-s   Thu Feb 05, 2009 4:51 am

thnx geto gold
Back to top Go down
View user profile
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Pershendetje Pėr Te Gjith Antaret e KN-s   Fri Feb 06, 2009 9:04 am

Thnx Getto Gold
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Pershendetje Pėr Te Gjith Antaret e KN-s   

Back to top Go down
 
Pershendetje Pėr Te Gjith Antaret e KN-s
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Mentor Thaqi:NĖ PĖRKUJTIM TĖ MASAKRĖS SĖ BELEGUT TĖ DEĒANIT DHE GJITHĖ MASAKRAVE NĖ ATDHEUN TIM,NDERIM!!!
» Arbana Xharra:"Bac u kry", tė gjithė po ikin
» Njė pyetje nga Ilir Dardani: A ėshtė Gjergj Kastrioti Hero i tė gjithė Shqiptarėve? (I)
» Kėze Kozeta Zylo: Dy motra shkodrane, dy lule tė bukura gjithė aromė tė Mėmėdheut tonė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Jump to: