PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ndihme te pergjithshme per PhpBB!!

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4383
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Ndihme te pergjithshme per PhpBB!!   Thu Feb 12, 2009 5:44 am

Ketu mund te parashtroni kerkesat dhe te gjitha problemet qe i keni me PhpBB ....

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Ndihme te pergjithshme per PhpBB!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Dizajni Kompjuterik :: phpBB :: phpBB Mėsime-
Jump to: