PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Si me e vendos Portalin

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4383
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Si me e vendos Portalin   Thu Feb 12, 2009 6:00 am

Shkojm ne Fund te forumit dh klikojm " Paneli i Administrimit "
kontrollojeni a e keni
Advanced nese nuk e keni klikoni !

Dhe shfqaet buttoni Modul klikojeni
klikoni portali
Show the portal : kliko PO

dhe ne fund paraqit !

------------------
Tuto By Getto Gold
Web: WwW.Ks-Net.Tk
------------------

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Si me e vendos Portalin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Dizajni Kompjuterik :: phpBB :: phpBB Mėsime-
Jump to: