PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Tung Une jam Artini

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Artini
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Thanks : 0
Pikėt : 3231
Registration date : 2009-02-12

PostSubject: Tung Une jam Artini   Thu Feb 12, 2009 7:08 am

Une jam Artin Velijaj vi nga juniku dhe ju pershendes te gjithve !
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 3983
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Tung Une jam Artini   Thu Feb 12, 2009 7:09 am

Mir se erdhe kalofsh mir me ne !

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 23
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3380
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Tung Une jam Artini   Thu Feb 12, 2009 7:24 am

ciao
Back to top Go down
View user profile
_3iMi_
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 44
Thanks : 3
Pikėt : 3247
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Re: Tung Une jam Artini   Thu Feb 12, 2009 8:22 am

mir se erdhe
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Tung Une jam Artini   

Back to top Go down
 
Tung Une jam Artini
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: Prezantohu nė Forum-
Jump to: