PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Garmin e Asus sė bashku bėjnė telefon tė menēur

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4111
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Garmin e Asus sė bashku bėjnė telefon tė menēur   Fri Feb 13, 2009 2:49 pmNuviphone M20 ėshtė fryt i punės sė ekspertėve nga kompanitė Garmin e Asus. Njėra kompani ėshtė e njohur pėr sistemet e navigimit satelitor, e tjetra pėr kompjuterė, prandaj ky kombinim tingėllon mirė.
Qė njė kohė tė gjatė po flitet pėr telefonin e menēur tė Ganmin i cili ende e bart shenjėn G60 dhe nga ai nuk ėshtė hequr dorė. I vjetri G60 gjithashtu ėshtė rezultat i kėsaj aleance dhe do tė lėshohet nė shitje para modelit M20. Dallimi themelor nė mes tė kėtyre dy telefonave celularė do tė jetė sistemi operativ. I paralajmėruari mė herėt G60 pėrdorė Linux, derisa i paralajmėruari rishtazi M20 pėrdorė atė Windows Mobile, qė padyshim ėshtė produkt i bashkėpunimit tė ngushtė me Asus.

M20 do tė jetė pajisje 3G me ekran tė madh VGA tė rezolucion 640x480 megapiksela dhe mundėsitė e theksuara tė navigimit. Nė specifika pėrmendet edhe kamera digjitale prej tre megapikselash, WiFi adapter, Bluetooth adapter dhe parainstalimi i kartelave tė navigimit nė rajonin nė tė cilin shitet telefoni. Ėshtė fascinante qė Asus e Garmin tė gjitha kėto mundėsi do t'i integrojnė nė njė telefon i cili peshon gjithsej 99 gramė.

Nuviphone M20 do tė paraqitej nė shitje nė gjysmėn e dytė tė kėtij viti.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Garmin e Asus sė bashku bėjnė telefon tė menēur
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: