PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Samsung Blue Earth

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4137
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Samsung Blue Earth   Fri Feb 13, 2009 2:50 pmNė kuadėr tė vetėdijesimit ekologjik Samsung ka paraqitur Blue Earth, njė celular i cili mbushet me energji me anė tė qelive diellore, por kjo nuk ėshtė e tėra.
Shtėpiza ėshtė krijuar nga plastika e ricikluar, derisa pajisja ka njė mėnyrė tė veēantė “eko” tė punės nė tė cilėn kursehet me anė tė ndriēimit tė ekranit, Bluetoothit dhe kohėzgjatjes sė ndriēimit tė prapavijės.

Pėr tė rritur edhe vetėdijen ekologjike tė pėrdoruesve, celulari pėrmban pedometėr i cili mat sa dyoksid karboni i kemi kursyer planetit Tokė duke ecur nė vend qė tė vozisim.

Tani pėr tani nuk ėshtė e njohur se kur do tė del nė shitje dhe me ēfarė ēmimi.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Samsung Blue Earth
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Intervistė me kritiken e letėrsisė znj. Klara Kodra, dhėnė gazetares sė Blue Sky, Vera Pelaj

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: