PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Samsung shtyn afatin pėr sistemin operativ Android

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Samsung shtyn afatin pėr sistemin operativ Android   Fri Feb 13, 2009 2:50 pmSiē shkruan gazeta britanike "The Guardian", telefonat e kompanisė Samsung me sistemin operativ Android nuk do t'i shohim edhe aq shpejt. Kėshtu sė paku ka deklaruar Younhee Lee, shefe e marketingut nė njėsinė e Samsungut pėr celularė.
Edhe pse fillimisht celulari i Samsung i bazuar nė sistemin operativ Android nga Google ėshtė paralajmėruar pėr pranverė, informatat e reja flasin se jo vetėm se nuk do tė paraqes njė model tė tillė nė kongresin "Mobile World Congress", por nuk pritet as para pjesės sė dytė tė vitit.

Ēfarė ėshtė shkaku ende nuk dihet, mirėpo Samsung ėshtė nė negociata me njė numėr tė madh tė operatorėve telefonik, dhe kjo do tė mund tė ishte njėra prej arsyeve.

Deri nė kėtė vit prodhuesi korean telefonat e vet tė mencur i ka bazuar pothuajse tėrėsisht nė sistemin operativ Windows Mobile. Pos modelit me Android, pritet qė ata do tė kanė edhe sistemin Symbianom.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Samsung shtyn afatin pėr sistemin operativ Android
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: