PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Urime 1 Vjetori i Pavarsis se Kosoves !

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4164
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Urime 1 Vjetori i Pavarsis se Kosoves !   Tue Feb 17, 2009 1:47 pmKs-Net.TK ju uron te gjith antarve 1 Vjetori i Pavarsis se Kosoves !
Tani ėshtė ber Kosova Shtet 17 Shkurti eshte dita e pavarsis se Kosoves
Ne kete dit Kosova eshte ber shtet sovran dhe demokratik !


_________________


Last edited by Ghetto Gold on Wed Feb 18, 2009 10:48 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
View user profile
_3iMi_
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 44
Thanks : 3
Pikėt : 3428
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: urime   Tue Feb 17, 2009 1:53 pm

flm shum urime edhe ty gjithashtu
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3561
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Urime 1 Vjetori i Pavarsis se Kosoves !   Wed Feb 18, 2009 10:33 am

FLM edhe juve
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4164
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Urime 1 Vjetori i Pavarsis se Kosoves !   Wed Feb 18, 2009 10:48 am

_3iMi_ wrote:
flm shum urime edhe ty gjithashtu

FLM

_________________
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Urime 1 Vjetori i Pavarsis se Kosoves !   

Back to top Go down
 
Urime 1 Vjetori i Pavarsis se Kosoves !
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» Urime pėr Ditėlindje!
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Jump to: