PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Pavarsia e Kosoves

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 23
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3259
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Pavarsia e Kosoves   Wed Feb 18, 2009 6:41 am


1 vjetori i pavarsise se kosoves ishte per tu mbajtur ne mend pa incidente dhe mjaft qet

DHe shpresojme se gjith shqiptaret do te ken rruget e hapur drejt nje ardhmerie te ndritshme
ME nd3rime te medha edhe nga shtet e tjera te banuara nga minoritete shqiptare

Ju fat dhe sukses gjith shqiptareve anemban vendit .

Shkroi dhe Punoj Arbias Llolluni
Back to top Go down
View user profile
 
Pavarsia e Kosoves
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Pavarsia e Shqipėrisė
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)
» Specat e Kosovės nė tregjet e Bashkimit Evropian
» Ibrahim Egriu:Telegram pershendetes ne shenje te Pervjetorit te Trete te Pavaresise se Kosoves!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: