PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Pershendetje Pėr _3iMi_

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4164
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Pershendetje Pėr _3iMi_   Wed Feb 18, 2009 10:58 am

Te pershendes _3iMi_ kalofsh mir !

_________________
Back to top Go down
View user profile
_3iMi_
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 44
Thanks : 3
Pikėt : 3428
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Re: Pershendetje Pėr _3iMi_   Tue Feb 24, 2009 5:08 am

Ghetto Gold wrote:
Te pershendes _3iMi_ kalofsh mir !
flm ghetto
Back to top Go down
View user profile
 
Pershendetje Pėr _3iMi_
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Pershendetje ga fshati Akllap

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Jump to: