PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 GooglE

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3533
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: GooglE   Tue Feb 03, 2009 9:49 am

Pas bllokimit tė Google qė zgjati 40 minuta, shkencėtarėt dhe programuesit filluan tė nxjerrin rezultatet. Shpjegimi: Cdo gjė shpjegohet nė blog-un zyrtar tė Google, i cili shpjegon detajet e veprimeve qė sollėn bllokimin. Shpjegimi nga programuesit e motorrit tė kėrkimit mė tė pėrdorur ėshtė i qartė. Gabimisht nė listėn website-ve tė konsideruar si tė dyshimtė ėshtė futur edhe karakteri “/”, rrėnja e tė gjihte URL ose indikatori i tė gjitha faqeve. Nė kėtė direktori janė renditur tė gjithė website-et e shqyrtuara nga enti i poscem qė studion rrezikshmėrinė e website-ve nė internet.
Back to top Go down
View user profile
 
GooglE
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: