PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lenovo dhe BlackBerry sė bashku

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4261
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Lenovo dhe BlackBerry sė bashku   Thu Feb 19, 2009 12:20 pmKompanitė Lenovo e Research In Motion (RIM) kanė bėrė publike sė do tė bashkėpunojnė nė promovimin e zgjidhjeve tė reja mobile nga Lenovo. Zgjidhjet do tu ndihmojnė pėrdoruesve afarist tė cilėt vazhdimisht janė nė lėvizje me integrimin mė tė madh tė pajisjeve tė tyre ThinkPad e BlackBerry.
Zgjidhja e parė nga Lenovo bart emrin Constant Connect, derisa ajo do tė mundėsojė pranimin e postės elektronike tė afarizmit nė BlackBerryn e pėrdoruesit e cila me anė tė Bluetooth nė mėnyrė automatike do tė sinkronizohet me ThinkPad, e madje edhe nė raste kur laptopi ThinkPad do tė jetė i fikur – pa pasur nevojė qė pėrdoruesit tė ndėrmerr ēfarėdo hapash tjerė.

Pos shtimit tė fleksibilitetit mė tė madh mund tė zvogėlojė po ashtu nevojėn pėr pėrdorimin e laptopit tek rrjetet Wi-Fi tė cilat paguhen.

Pritet se Lenovo Constant Connect do tė jetė nė dispozicion tė kompanisė Lenovo dhe partnerėve tė saj afarist qysh nė tremujorin e dytė tė vitit 2009 nė tregun e Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės, e mė vonė gjatė kėtij viti edhe nė tregjet tjera nė mbarė botėn.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Lenovo dhe BlackBerry sė bashku
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: