PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Seri e re sulmesh nė Internet Explorer 7

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4110
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Seri e re sulmesh nė Internet Explorer 7   Thu Feb 19, 2009 12:21 pmPėrdorues tė shumtė nuk pėrdorin opsionin Automatic Update nė kuadėr tė sistemeve tė tyre operative Windows, e siē raportojnė ekspertėt e sigurisė, kjo ėshtė pikėrisht arsyeja pse gjatė disa ditėve tė fundit janė shėnuar shfrytėzime mė tė shtuara tė lėshimeve tė cilat Microsoft para disa ditėsh i ka arnuar.
Nė paketėn e javės sė kaluar tė arnimeve tė sigurisė Microsoft ka lėshuar njė prej tyre e cila ka tė bėjė me versionin e fundit tė shfletuesit Internet Explorer dhe atė u ka bėrė tė mundur pėrdoruesve nėpėrmes shėrbimit Automatic Update.

Pėr fat tė keq, shumė pėrdorues e mbajnė tė ēaktivizuar kėtė opsion, prandaj IE7 u ka mbetur “i hapur” pėr sulme.

Tani nga tabori i Microsoft u bėjnė thirrje pėrdoruesve qė kėtė arnim ta bėjnė vetvetiu pasi qė gjatė disa ditėve tė fundit janė vėrejtur shfrytėzime tė kėsaj “vrime” brenda Internet Explorerit.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Seri e re sulmesh nė Internet Explorer 7
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: