PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Njė Vit Shtet

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3973
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Njė Vit Shtet   Thu Feb 19, 2009 12:34 pm

NJĖ VIT SHTET

Kosova sot shėnon njėvjetorin e shpalljes sė pavarėsisė. Defilimi i nxėnėsve nėpėr rrugėt e qyteteve tė Kosovės, koncertet, fishekzjarrėt dhe njė mbledhje solemne e Kuvendit tė Kosovės, ėshtė pėrmbajtja e programit festiv pėr Ditėn e Pavarėsisė, bartėse e tė cilit janė Qeveria e Kosovės
Back to top Go down
View user profile
 
Njė Vit Shtet
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: