PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kryengritėsit e Ugandės kėrkojnė ndėrmjetėsimin e Haradinajt

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Kryengritėsit e Ugandės kėrkojnė ndėrmjetėsimin e Haradinajt   Thu Feb 19, 2009 12:34 pm  • Kryengritėsit myslimanė nė Ugandė kanė kėrkuar qė Ramush Haradinaj, ish-kryeministėr i Kosovės, tė ndėrmjetėsojė nė bisedimet paqėsore me Qeverinė, raporton Agjencia France-Press.
  • Sipas zėdhėnėsit tė kryengritėsve, kandidatura e Haradinajt ėshtė e pėrshtatshme, pasi ai ka kaluar nėpėr shumė pėrvoja, pėrfshirė edhe atė tė luftėtarit.
Back to top Go down
View user profile
 
Kryengritėsit e Ugandės kėrkojnė ndėrmjetėsimin e Haradinajt
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Baki Ymeri:Zėri kryengritės i njė shpirti tė brishtė
» Ēfarė pėrmbante Marrėveshja ndėrmjet Ahmet Zogut dhe Nikolla Pashiē?!
» Denimi i Smajl Haradinajt dhe Lėvizjes Nacional-ēli­ri­mtare e Kosovės - Grupi i deēanit
» Flet pėr demarkacionin, Gjykatėn Speciale, Opozitėn imituesi mė i mirė i Ramush Haradinajt (Video)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: