PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Dergo SmS Falas

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4383
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Dergo SmS Falas   Tue Feb 03, 2009 10:07 am

menyra me e mir per te derguar sms falas 3jam.com dhe wadja.com !

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3780
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Dergo SmS Falas   Wed Feb 04, 2009 2:44 am

Ghetto Gold wrote:
menyra me e mir per te derguar sms falas 3jam.com dhe wadja.com !
po por nganjehere nuk po punojn a e din pse?>
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4383
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Dergo SmS Falas   Fri Feb 27, 2009 5:27 am

keto web faqe nuk jom me dergu sms pa limit e kan limitin ti ke kredits kur te hargjohen duhet me i mbush !

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3780
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Dergo SmS Falas   Mon Mar 02, 2009 12:43 pm

ok f.l.m
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4383
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Dergo SmS Falas   Mon Mar 02, 2009 1:33 pm

sps

_________________
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Dergo SmS Falas   

Back to top Go down
 
Dergo SmS Falas
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: SMS Falas-
Jump to: