PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Rihanna [Vip] NEWS

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3534
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Rihanna [Vip] NEWS   Fri Feb 20, 2009 6:45 am


Los Anxhelos, 20 Shkurt 2009 (Kosovapress) Koha 11:54
Njė fotograf qė kishte fotografuar yllin pop Rihanna pasi qė kishte ndodhur sulmi ndaj saj dhe tė dashurit tė saj Chris Brown, ėshtė postuar online nė internet.

Fotografia e bėrė publike nė TMZ.com. paraqet 21-vjeēaren, me fytyrė tė mavijosur, dhe me pjesė tė zeza rreth syve tė saj tė cilat paraqiten edhe rreth gojės sė saj.

Publikimi i fotografive vjen disa ditė pasi Brown kėrkoi falje pa konfirmuar pse e ka shkaktuar skandalin. Brown ishte arrestuar njė ditė pas incidentit dhe akuzohet pėr kėrcėnim kriminal. Ai ėshtė liruar me kaucion prej 50.000 dollarėsh dhe do tė paraqitet nė gjykatė mė 5 mars.

Artikulli i ardhshėm
Back to top Go down
View user profile
 
Rihanna [Vip] NEWS
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» BREAKING NEWS!! Ebola Victim Rises From The Dead In Africa Fear Of Zombie Apocalypse!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: