PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Eliza Dushku 'Aktore e famshme shqiptare`

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3534
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Eliza Dushku 'Aktore e famshme shqiptare`   Fri Feb 20, 2009 6:54 am

¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬

ELIZA: I PĖLQEJ MESHKUJT QĖ BĖJNĖ LOJĖ TĖ FORTĖ
Los Anxhelos, 12 Shkurt 2009 (Kosovapress) Koha 13:03
Ėshtė njė gjė nė trupin e Eliza Dushkut tė cilėn ajo dėshiron ta shikojė kur bėn dush, e kjo ėshtė tatuazhi i saj.

Aktorja dhe modelja me prejardhje shqiptare, e cila zbukuron ballinėn e revistės pėr meshkuj “Maxim” pėr muajin mars, e ka pranuar se pėrveē tatuazhit, ajo gjithashtu i adhuron meshkujt me vizatime trupore, me tė mavijosura dhe me gėrvishtje.

“E pėlqej tė bėj njė shikim tė shpejtė nė tatuazhet e mia kur zhvishem pėr tė bėrė njė dush”, ka thėnė Dushku.

“Kat Von D ka bėrė njė pendėl simbolike tė bukur nė brinjėt e mi. I pėlqej meshkujt qė bėjnė lojė tė fortė dhe kanė lytha nė duar, shenjat dhe pjesėt e thyera tė trupit si dhe tatuazhet, janė seksi”, ka thėnė ajo.

Bukuroshja 28-vjeēare, sė shpejti do tė mund tė shihet nė serinė “Dollhouse”, ku ajo luan rolin e njė qenie, e cila ėshtė krijuar nė laborator, e cila nė ēdo episod paraqitet me njė personalitet tė ri.
Back to top Go down
View user profile
 
Eliza Dushku 'Aktore e famshme shqiptare`
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Eliza Dushku prezantoi sot nė Tiranė, "E dashur Shqipėri"
» Letėrsia shqiptare
» Rritet popullsia shqiptare nė Maqedoni
» ARMATA KOMBĖTARE SHQIPTARE-D E K L A R A T Ė
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: