PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Blero ende i dashuruar nё Norёn

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4142
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Blero ende i dashuruar nё Norёn   Tue Feb 03, 2009 10:41 amDuke folur nё njё intervistё pёr Alsat-M, kёngёtari i njohur kosovar, Blero, ka pranuar se ai ende ka ndjenja pёr ish-tё fejuarёn e tij, Nora, dhe ka shtuar se ndarja ka qenё “e shkruar”.
Blero ishte mysafir nё emisionin “Mama’s Big Show”, qё udhėhiqet nga Big Mama, ku mes tjerash ka folur edhe pёr jetёn e tij private, nё veēanti pёr raportet me Norёn.

“Po, ёshtё e vėrtetё se jemi takuar prap. Ka qenё takim i thjeshtё. Kemi ngrёnё darkё dhe asgjė mё shumё”, ka pranuar Blero.

I pyetur nga Bigi se cila kishte qenё arsyeja e ndarjes, kёngёtari ka zgjedhur pėrgjigjen mё tё lehtё: “Ėshtё njё histori shumё e gjatё, por me njё fjalё thёnё, kėshtu ka qenё e shkruar”.

Ndёrsa i pyetur mё tej, nёse ai vazhdon tё jetё i dashuruar nё ish-tё fejuarёn e tij, Blero ёshtё pėrgjigjur shkurt, “Po. Dhe e respektoj shumё”.

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3539
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Blero ende i dashuruar nё Norёn   Wed Feb 04, 2009 3:45 am

ishalla te ndihmon zoti blero lol
Back to top Go down
View user profile
 
Blero ende i dashuruar nё Norёn
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Vazhdon ikja masive e tė rinjve (Foto)
» Alma Papamihali: Intervistė me tė dashuruarėn pas serenatave - kėngėtaren Ermira Babaliu
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: