PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 WILL SMITH!!!!!!!!

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3597
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: WILL SMITH!!!!!!!!   Fri Feb 20, 2009 7:00 amKy eshte Will SMith ju e njehni prej filmave I AM LEGEND HENCOCK ETJ
UILL SMITH FITON MĖ SĖ SHUMTI PARA
Los Anxhelos, 11 Shkurt 2009 (Kosovapress) Koha 18:14
Sipas njė studimi tė faqes financiare Forbes.com del se Uill Smith ėshtė aktori qė siguron mė sė shumti tė ardhura nė Hollywood, ndėrsa pas tij renditen Xhoni Dip, Leonardo Di Kaprio, Angjelina Xholi dhe Bred Pit.

Sipas kėtij studimi filmi mė i fundit i aktorit Smith, “Seven Pounds”, qė doli nė kinema nė dhjetor, arkėtoi mbi 141,6 milionė dollarė nė gjithė botėn.

Nė top-10 e aktorėve qė nxjerrin mė sė shumti para pėr njė film janė edhe Tom Henks, Xhorxh Kluni, Denzel Uashington, Mat Damon dhe Xhek Nikolson.

Artikulli i ardhshėmEstrada shpenzon deri nė gjashtė mijė euro pėr njė videoklip
Back to top Go down
View user profile
 
WILL SMITH!!!!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: