PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Gjaku i Arberit

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
veton
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 455
Thanks : 2
Pikėt : 3499
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Gjaku i Arberit   Fri Feb 20, 2009 11:32 am

http://video.google.com/googleplayer.swf?docId=-8819923117958163137&hl=en
Back to top Go down
View user profile
 
Gjaku i Arberit
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Skėnder Buēpapaj:ATJE GJAKU I SHQIPTARIT RA NĖ TOKĖ ME MBI PĖRSĖRI
» Gjaku s'bėhet ujė, arbėreshėt e Kalabrisė protestojnė pėr dy kosovarėt tė vrarė nė Itali
» Donushi Kaqurrele:-ENIGMĖ GJAKU
» Shazim Mehmeti: GJAKU DHE PASQYRA (tregim)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Multimedia :: Filma / Movies :: Filma Shqiptar-
Jump to: