PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Mimoza Llastica

Go down 
AuthorMessage
veton
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 455
Thanks : 2
Pikėt : 3837
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Mimoza Llastica   Fri Feb 20, 2009 11:39 am

http://video.google.com/googleplayer.swf?docId=2770169301843985624&hl=en
Back to top Go down
View user profile
 
Mimoza Llastica
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mimoza Shaholli: Serenatat e mia, tė rinjtė mi kėndonin mbrėmjeve poshtė ballkonit
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Monda Korca: Dielli e mimozat kurre nuk ndricuar me bukur se ate dite...- Meditim Esse - nga Raimonda Moisiu
» Mimoza Dajēi - Letėr kėrkesė drejtuar: Presidentit tė Republikės sė Kosoves Znj. Atifete Jahjaga.
» Mimoza Dajēi:DUA TĖ RRIT NDJESHMĖRINĖ PĖR FATIN E NJERIUT TĖ KOSOVĖS NĖ PĖRDITSHMĖRI DHE ARDHMĖRI

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Multimedia :: Filma / Movies :: Filma Shqiptar-
Jump to: