PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Bota e Te Famshmeve esht tjeter kategori apo jo ?

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3561
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Bota e Te Famshmeve esht tjeter kategori apo jo ?   Wed Feb 04, 2009 3:17 am

Ma Merr Mendja qe ju gjithmon keni pas deshir te dini kush dhe sa ka pasurin me te madhe ne bot ? dhe po une ja jap pergjigjjen !
Bill Gates[mir ma merr mendj qe ju enjihni kete person ky e ka zbulu windowsin pc]

Pasuria: 59 miliardė dollarė
Vendndodhja e shtėpisė: Medina, Uashington, SHBA
Sipėrfaqja: 20 kilometra katrorė
Pėrfshin: Njė pishinė rreth 20 metra me sistem muzikor nėnujor,
Njė librari me dy dyer sekrete dhe njė dhomė ngrėnieje 30 metra katrorė

Warren Buffet
Pasuria: 52 miliardė dollarė
Vendndodhja e shtėpisė: Omaha, Nebraska, SHBA
Sipėrfaqja: rreth dy kilometra katrorė
Viti i blerjes: 1951
Ēmimi: 31 mijė e 500 dollarė.

Ron Perelman
Pasuria: 10 miliardė dollarė
Vendndodhja e shtėpisė: Ist Hamtpon, Nju Jork
Sipėrfaqja: 19 kilometra katrorė
Viti i blerjes: Blerė nė vitin 1990
Ēmimi: 12.5 milionė dollarė. Nėse shitet sot, vetėm toka kushton 70 milionė dollarė

Larry Ellison
Pasuria: 26 miliardė dollarė
Vendndodhja e shtėpisė: Malibu, Kaliforni, SHBA
Viti i blerjes: 2005
Ēmimi: 20 milionė dollarė
Pėrmban: Fushė tenisi dhe pishinė

Oprah Winfrey
Pasuria: 2.5 miliardė dollarė
Vendndodhja e shtėpisė: Montesito, Kaliforni, SHBA
Viti i blerjes: 2001
Ēmimi: 50 milionė dollarė
Sipėrfaqja: rreth 14 kilometra katrorė
Back to top Go down
View user profile
 
Bota e Te Famshmeve esht tjeter kategori apo jo ?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Faik Konica: Nuk jam unė - Nga Aurel Plasari

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: