PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 VLC Media Player 0.9.8a

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
veton
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 455
Thanks : 2
Pikėt : 3388
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: VLC Media Player 0.9.8a   Fri Feb 20, 2009 11:57 am

http://www.filehippo.com/download_vlc/
Back to top Go down
View user profile
 
VLC Media Player 0.9.8a
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» KOMUNIKAT PER MEDIA:Drejtoria e Turizmit dhe Zhvillimit Ekonomik ne Prizren,ne bashkpunim me OJQ-te,pengojne ne Zhvillimin e Turizmit!
» Spiunėt dhe bashkėpunėtorėt e diktaturės, mos lejohen as nė media

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Panelli i Kontrollit :: Programe-
Jump to: