PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Dafina ndjehet mirė pas ndėrhyrjes kirurgjike

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3699
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Dafina ndjehet mirė pas ndėrhyrjes kirurgjike   Sat Feb 21, 2009 1:52 am

Dafina Zeqiri


  • Pas ndėrhyrjes kirurgjike qė ka pasur nė hundė kėngėtarja Dafina Zeqiri, si pasojė e aksidentit qė kishte pėsuar nė qendrėn e skijimit nė Brezovicė, ajo ndihet mė mirė.
  • “Operacioni ka kaluar mirė dhe tani po ndihem mirė”, ka thėnė Dafina pėr emisionin “Express Live” tė KTV-sė.

Back to top Go down
View user profile
 
Dafina ndjehet mirė pas ndėrhyrjes kirurgjike
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nuk kemi besuar se ekziston njė organizim kaq i mirė i FFSHGJ-sė dhe i klubeve shqiptare nė Gjermani
» Mirėmengjesi i veēant
» Natėn e mirė!
» Qendra Kulturore Shqiptare nė Shtutgard u riaktivizua me kryesinė e re
» Mirėdon Fusha sjell:Nga kujtimet pė Aziz Zhilivoden

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: