PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Voto Kush Eshte Most Active !

Go down 

Voto Kush Eshte Most Active !
arbias
25%
 25% [ 2 ]
V@L!
75%
 75% [ 6 ]
Veton
0%
 0% [ 0 ]
Total Votes : 8
 

AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4349
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Voto Kush Eshte Most Active !   Sat Feb 21, 2009 8:41 am

Cili prej ketyre Tre Adminave mendoni se eshte most activ !

sondazhi mbyllet me 26.02.2009 !

_________________
Back to top Go down
View user profile
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4127
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: voto   Mon Feb 23, 2009 5:59 am

Une votova per Arbijasin sepse osht i aft per gjo faqe e per kete arsye e votva ju falimenderit ehhehe...
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4349
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Voto Kush Eshte Most Active !   Mon Feb 23, 2009 2:19 pm

Votoni se keni vetem edhe pak koh edhe 3 dit !

_________________
Back to top Go down
View user profile
_3iMi_
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 44
Thanks : 3
Pikėt : 3613
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: votova   Tue Feb 24, 2009 5:07 am

Un votova per arbiasin [KINGIN]
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3746
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Voto Kush Eshte Most Active !   Tue Feb 24, 2009 5:26 am

une votova per valin se osht activ gjithmon edhe pse nganjeher i ka postimet me pak vler tash po postun shum mir

edhe djema f.l.m per votim tek une ju pershendes
Back to top Go down
View user profile
canni
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Thanks : 0
Pikėt : 3585
Registration date : 2009-02-24

PostSubject: voto   Tue Feb 24, 2009 7:52 am

une e votova valin edhe se nuk e njo vetem se kish punu shum ne forum heheheh....
Back to top Go down
View user profile
mc-nori
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 22
Thanks : 0
Pikėt : 3602
Registration date : 2009-02-07

PostSubject: nori   Tue Feb 24, 2009 12:35 pm

Un votova per valin se osht shum shum i aft edh e shum mir din per pc osht expert... Vali osht ma i miriiiiiiiiiiiiiiiiii i qiti forumi
Back to top Go down
View user profile
lati-bonita
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 4
Thanks : 0
Pikėt : 3585
Registration date : 2009-02-24

PostSubject: votoni   Tue Feb 24, 2009 12:49 pm

une votova per valin se po me pelqejn fotot qe i ka shti edhe homoret ehheh..
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4349
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Voto Kush Eshte Most Active !   Thu Feb 26, 2009 6:07 am

canni wrote:
une e votova valin edhe se nuk e njo vetem se kish punu shum ne forum heheheh....

Te lutna prezantohu !

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4349
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Voto Kush Eshte Most Active !   Thu Feb 26, 2009 6:09 am

Tema Mbyllet Vali Tash eshte The Most Activ !

_________________
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Voto Kush Eshte Most Active !   

Back to top Go down
 
Voto Kush Eshte Most Active !
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: Votime dhe Sondazhe-
Jump to: