PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Netbookėt e Asus nė Android?

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4136
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Netbookėt e Asus nė Android?   Sun Feb 22, 2009 7:54 amSipas shefit tė njėsisė pėr Eee PC, ekipi i inxhinierėve tė kompanisė Asus ėshtė duke punuar nė zhvillimin e netbookėve tė cilėt do tė shfrytėzonin sistemin operativ Android nga kompania Google.
Nė njė intervistė pėr “Bloomberg”, shefi i njėsisė sė Eee PC tė kompanisė Asus, Samson Hu, ka njoftuar se Asus tanimė ka njė ekip tė inxhinierėve tė cilėt punė primare kanė tė pėrgatisin netbookun i cili nė vend tė sistemeve tė rėndomta Windows apo Linux do tė pėrdorte atė Android nga Google.

Se ēfarė do tė ishte qėllimi i njė projekti tė tillė dhe kur do tė mund tė ishte i gatshėm netbooku me Android, nuk ėshtė e njohur.

Megjithatė, sipas burimit tė njėjtė, edhe nėse arrihet tė bėhet njė gjė e tillė, nuk ėshtė e sigurt se mė tė do tė dilet ndonjėherė nė treg, respektivisht, tani pėr tani po punohet vetėm nė projektin intern i cili do tė duhej tė tregojė nėse njė gjė e tillė ėshtė e mundur, funksionale dhe qė ia vlen nga aspekti financiar.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Netbookėt e Asus nė Android?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: