PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Tokė e pėrgjakur

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
veton
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 455
Thanks : 2
Pikėt : 3503
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Tokė e pėrgjakur   Sun Feb 22, 2009 10:39 am

http://video.google.com/googleplayer.swf?docId=4563864977304901165&hl=en
Back to top Go down
View user profile
 
Tokė e pėrgjakur
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Fatmir Terziu:HISTORIA E TOKĖS DHE FATI I NJERIUT MA NGACMON DETYRIMIN KRIJUES...!
» Skėnder Buēpapaj:ATJE GJAKU I SHQIPTARIT RA NĖ TOKĖ ME MBI PĖRSĖRI
» Selvije Bajrami:Bandat nė luftė pėr tokėn 20 milionėshe
» ISIS djeg tė gjallė nė kafaze 17 ushtarė kurdė (FOTO/VIDEO)
» Lezhė, vret vėllanė pėr tokėn, arrestohet 47-vjeēari

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Multimedia :: Filma / Movies :: Filma Shqiptar-
Jump to: