PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Liverpuli ndalet nga City

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3759
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Liverpuli ndalet nga City   Sun Feb 22, 2009 12:35 pm

Liverpooli ka dėshtuar tė shėnojė fitore kundėr Manchester Cityt nė Anfield, dhe kėshtu ka mbetur shtatė pikė prapa liderit tė tabelės, Manchester United.
Back to top Go down
View user profile
 
Liverpuli ndalet nga City
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: