PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 ProCredit Bank pėrmbyll edhe nje vit te suksesshėm

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3756
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: ProCredit Bank pėrmbyll edhe nje vit te suksesshėm   Sun Feb 22, 2009 12:42 pm


Prishtinė, 30 Janar 2009 - ProCredit Bank, banka e parė dhe mė e suksesshme nė Kosovė, pėrmbyll vitin 2008 me shumė sukses.
Back to top Go down
View user profile
 
ProCredit Bank pėrmbyll edhe nje vit te suksesshėm
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Dyshohet se me armėn qė u vra Xhemajl Mustafa, u plagosėn edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Llapi po pėrmbyllė asfaltimin e rrugėve
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: