PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Rregullorja prezantimit sė Webfaqes suaj nė Ks-Net.Tk

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4349
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Rregullorja prezantimit sė Webfaqes suaj nė Ks-Net.Tk   Sun Feb 22, 2009 1:43 pm

Rregullorja prezantimit sė Webfaqes suaj nė Ks-Net.Tk!

Kemi vizituar shum webfaqe tė cilat kan gjėra tė ngashme nga ne apo shkurt te thojm kan kopjuar nga forumin yn dhe e kan prezentuar ne forumet/uebfaqen e tyre, pra ne kėt rast shpresoj dhe deshirojm qė secili ti pėrmbahet kėsaj rregullore dhe paara se tė ta prezenton Uebfaqen e tij nė forumin ton, ju kishim lutur secili qė tė poston dhe nje link i cili lidhet me Ks-Net.TK, ajė linkė duhet tė jet publik i mshefur apo i ruajtur me psiodonim dhe fjalkalim (hyrja nuk guxon tė jet e obliguar), pra linku duhet te jet i mundur tė vizitohet dhe nga vizitoret e uebfaqes e jo vetem nga antaret.
Tė njejta mundėsia mundėsohen dhe nga ne kėtu keshtu qė i lus tė gjith antaret qė tė ken kėt rregullore parasysh.


Qfar ndėrmarrim ne ndaj kėsa rregullore nėse kushtet nuk plostohen:

Ne si staf e kem pėr detyr tė ja bejm me dije secilit antarė sepse ka rregullore pėr keto kushte, prandaj gjitha postimet qė postohen dhe nuk i pėrmbahen rregullores fshihen nga forumi ynė, pra kėshtu qė te keni parsysh dhe mos u ankoheni tek stafi pėrshkak kėsaj pune, nese plotėsohen kushtet e kesaj nuk do tė ket kurr far problemi me linkun/uebfaqen tuaj e cila prezentohet tek.

Kėtu keni dhe disa shembuj tė cilet mundeni ti pėrdoreni pėr lidhjen e Ks-Net.Tk forumit nė Webfaqej apo forumin tuaj.Ju lutem mos harroni te vendosin linkun :
www.Ks-Net.Tk
Ne WebFaqen e juaj per ndrushe moderatoret dhe administartoret do ta fshijne postin !

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Rregullorja prezantimit sė Webfaqes suaj nė Ks-Net.Tk
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Ofertat nė Ks-Net.Tk :: Faqja Juaj-
Jump to: