PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 LG – celular transparent

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4136
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: LG – celular transparent   Mon Feb 23, 2009 2:16 pmPėr ata tė cilėt duan tė dallohen nga masa, LG ka paraqitur njė celular me tastierė tė punuar nga plastika transparente.
LG ka paraqitur celularin GD900 i cili dallohet specifikat e tij tė dizajnit “i pari nė botė”. Nė fakt, pasi qė tastiera tė tėrhiqet nė kėtė telefon rrėshqitės, nė vend tė plastikės klasike dhe tė mėrzitshme do tu pres ajo transparente. Pjesa transparente e tastierės gjithashtu do tė jetė e ndriēuar.

Trashėsia e celularit do tė jetė 13.4 milimetra, do tė mund tė lidhet nė rrjetet HDSPA, e nė plan janė edhe dėgjueset Bluetooth tė dizajnuara veēanėrisht pėr tė, tė cilat do tė mund tė pėrshtaten nė mėnyrė tė pėrsosur me celularin.

Pos kėsaj, specifikat e kėtij celulari edhe mė tutje nė masė tė madhe janė tė panjohura, e si transparenca do tė ndikoj pėrdorimin e tij, epo, pėr pronarėt e ardhshėm tė kėtij celulari kjo nuk do tė jetė me rėndėsi tė madhe.

Paraqitja nė treg e kėtij celulari ėshtė pėrcaktuar tė jetė pėr tremujorin e dytė tė kėtij viti, me ēmim tani pėr tani tė panjohur.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
LG – celular transparent
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: