PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ferguson: Tifozėt italianė do ta shohin kush ėshtė Ronaldo

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3638
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ferguson: Tifozėt italianė do ta shohin kush ėshtė Ronaldo   Tue Feb 24, 2009 6:33 am

Trajneri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, pret qė superylli portugez, Cristiano Ronaldo, tė shkėlqejė nė takimin e tė martės mbrėma nė Giuseppe Meazza kundėr Interit, pėr t’u treguar tifozėve italianė se kush ėshtė lojtari mė i mirė nė botė.
Back to top Go down
View user profile
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3638
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ferguson: Tifozėt italianė do ta shohin kush ėshtė Ronaldo   Tue Feb 24, 2009 6:36 am

“Dy vite mė parė kur erdhėm nė Milano pėr tė luajtur kundėr Milanit, Ronaldo ishte njė lojtar i papjekur ende. Mirėpo ai tash ėshtė njė lojtar krejtėsisht ndryshe”.

“Dėshiroj qė unė dhe tė gjithė tė pranishmit nė stadium, tė shohim pjekurinė e Ronaldos sonte. Ai do tė dėshmojė se kush ėshtė Ronaldo i vėrtetė, pėr nder tė atmosferės, tifozėve dhe garės”, ka thėnė trajneri i Djajve tė Kuq.
Back to top Go down
View user profile
 
Ferguson: Tifozėt italianė do ta shohin kush ėshtė Ronaldo
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nga Flori Bruqi:Kush ėshtė Behgjet Pacolli ??
» Kush ėshtė vajza tė cilėn nė 19:30 e presin nė "randez-vous" mbi tre milionė shqiptarė!
» Ėshtė edhe njė pyetje tjetėr pėrveē kush ėshtė Nazim Bllaca. Kush ėshtė SHIK-u?
» Ja kush ėshtė Lavdrim Muhaxheri (Foto/Video)
» Kush ėshtė Samet Imishti, (Lėvizja Vetčvendosje Hani Elezit) qė kėrcnon me vrasje!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: