PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Giuly: Samu shumė mė i mirė se Benzema

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Giuly: Samu shumė mė i mirė se Benzema   Tue Feb 24, 2009 6:38 am

Njėri nga ish-bashkėlojtarėt e Samuel Eto’o, Ludovic Giuly, i ka dhėnė komplimente sulmuesit kamerunas para ndeshjes sė 1/16 tė finales sė Ligės sė Kampionėve kundėr Lyonit.
Eto’o ende nuk mund tė merret vesh me udhėheqėsit e Barcės pėr statusin e tij, ndėrsa sulmuesi i Lyonit, Karim Benzema, ėshtė njėri nga lojtarėt favoritė pėr ta zėvendėsuar kamerunasin.

“Eto’o ėshtė njė lojtar shumė mė i mirė se Benzema. Ai ėshtė njė sulmues fenomenal. Ėshtė gjithmonė nė formė dhe shėnon vazhdimisht. Po tė pyetesha unė, mė mirė do t’ia zgjatja atij kontratėn sesa ta transferoja Benzeman”.

“Nėse Barcelona dėshiron ta transferojė Benzeman nga Lyoni, atėherė duhet tė presė sė paku dy vite derisa ai tė nxjerrė formėn mė tė mirė nga vetja, sepse nuk ėshtė lehtė tė ambientohesh nė njė skuadėr tė madhe”, ka thėnė anėsori i Paris Saint-Germainit pėr “Catalunya Radio”.
Back to top Go down
View user profile
 
Giuly: Samu shumė mė i mirė se Benzema
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Shqipėria ka shumė pėrparėsi pėr turistėt evropianė
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: