PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Adriano: Ibra dhe unė do ta eliminojmė Unitedin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3889
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Adriano: Ibra dhe unė do ta eliminojmė Unitedin   Tue Feb 24, 2009 6:40 am

Tė martėn mbrėma Interi ėshtė nikoqir i Manchester Unitedit nė Giuseppe Meazza ku do tė zhvillohet takimi i parė ndėrmjet tyre, pėr 1/16 e finales sė Ligės sė Kampionėve, ndėrsa sulmuesi brazilian i Interit, Adriano, thotė se ai dhe partneri i tij nė sulm, Zlatan Ibrahimovic, do t’i dėnojnė kampionėt nė fuqi.
“Mendoj se skuadra e cila do tė dalė fituese ndėrmjet nesh (Interi ose Manchester Unitedi) do ta fitojė Ligėn e Kampionėve”.

“Ibra dhe unė jemi tė fuqishėm fizikisht. Jemi tė mirė nė mbrojtjen e topit dhe i japim skuadrės shtytje pėrpara”.

“Na pėlqen t’i ndėrrojmė pozitat. Ėshtė ndjenjė e mirė kur provojmė t’i frikėsojmė mbrojtėsit, pėrfshirė edhe Rio Ferdinandin. Kam luajtur kundėr Ferdinandit me Brazilin, ai ėshtė mbrojtės i fortė, mirėpo unė do tė jap gjithēka pėr t’i shkaktuar probleme”, ka thėnė Perandori pėr “La Gazzetta dello Sport”.
Back to top Go down
View user profile
 
Adriano: Ibra dhe unė do ta eliminojmė Unitedin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: