PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Robben kėrkon hakmarrje

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Robben kėrkon hakmarrje   Tue Feb 24, 2009 6:43 am

Anėsori i Real Madridit, Arjen Robben, ende e ka nė memorie eliminimin e tij nga Liverpooli nė sezonin 2004/2005 nė gjysmėfinale tė Ligės sė Kampionėve kur ishte lojtar i Chelseat, prandaj dėshiron ta shfrytėzojė kėtė rast qė t’u hakmerret Redsave.
Tė mėrkurėn mbrėma nė Santiago Bernabeu do tė ndeshen Real Madridi dhe Liverpooli nė 1/16 tė finales sė Ligės sė Kampionėve, ndėrsa mesfushori holandez do ta ketė mundėsinė tė hakmerret ndaj skuadrės nga Liga Premier.

“Kam dėshirė tė madhe ta mposht Liverpoolin. Ata janė njė skuadėr shumė e fuqishme, dhe kur luaja pėr Chelsean, nuk mė pėlqente tė ndesheshem me ta”.

“Mė mirė do tė luaja kundėr Manchester Unitedit ose Arsenalit, sepse Liverpooli nuk ėshtė njė skuadėr e cila di tė luajė futboll tė mirė. Ata luajnė lojė fizike, vrapojnė shumė dhe janė taktikisht tė pėrgatitur”.

“Aktualisht, Reali ėshtė nė formėn mė tė mirė tė sezonit. Prandaj mendoj se duhet tė jemi tė qetė dhe tė pėrgatitur. Gjithēka do tė varet nga takimi i parė dhe ėshtė me rėndėsi tė mos pėsojmė gol, pastaj nuk mendoj se do ta kemi vėshtirė nė Anfield”, ka thėnė Robben pėr gazetėn spanjolle “AS”.
Back to top Go down
View user profile
 
Robben kėrkon hakmarrje
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FĖMIJĖVE KĖRKON PĖRKUSHTIM
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: